Polityka zwrotów i zwrotów - Welding Consultant | Konsultacje spawalnicze

Retningslinjer for retur og refusjon

Dziękujemy za zakupy w Welding Consulting.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany zakupem, zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką dotyczącą zwrotów pieniędzy.

Poniższe warunki mają zastosowanie do wszystkich produktów zakupionych u nas.

Tolkning og definisjoner

Tolkning

Ord med stor forbokstav skal ha en betydning som er definert i samsvar med de følgende begrepene. Følgende definisjoner har samme betydning uavhengig av om de forekommer i entall eller flertall.

Definisjoner

Na potrzeby niniejszej Polityki zwrotów i refundacji:

Selskap (i denne avtalen kalt "selskapet", "vi", "oss" eller "vår") betyr Welding Consulting, ul. Strzelińska 23/3 60-169 Poznan.

Dobra zapoznać się z przedmiotami wystawionymi na sprzedaż w Serwisie.

Zamówienia oznaczają Twoją prośbę o zakup od nas Towarów.

Praca refererer til nettstedet.

Strona internetowa odnosi się do Welding Consulting, dostępnego pod adresem https://weldingconsulting.pl/

TOznacza osobę uzyskującą dostęp do Usługi lub korzystającą z niej, firmę lub inny podmiot prawny, w imieniu którego taka osoba uzyskuje dostęp do Usługi lub korzysta z niej, stosownie do przypadku.

Twoje prawa do anulowania zamówienia

Masz prawo anulować swoje Zamówienie w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny.

Termin do anulowania Zamówienia wynosi 30 dni od dnia, w którym otrzymali Państwo Towar lub od dnia, w którym wyznaczona przez Państwa osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem objęła dostarczony produkt w posiadanie.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji w drodze jasnego oświadczenia. Możesz poinformować nas o swojej decyzji poprzez:

  • Według numeru telefonu: +48 508 052 072

Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 14 dni od dnia otrzymania zwracanego Towaru. Będziemy korzystać z takich samych sposobów płatności, jakie użyłeś przy składaniu zamówienia, a Ty nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu.

Warunki zwrotów

Aby Towar kwalifikował się do zwrotu, prosimy upewnić się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni
  • Towar znajduje się w oryginalnym opakowaniu

Zwrotowi nie podlegają następujące Towary:

  • Dostawa Towarów wykonanych zgodnie z Twoją specyfikacją lub wyraźnie spersonalizowanych.
  • Dostawa Towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, ulegają szybkiemu zepsuciu lub których termin przydatności do spożycia upłynął.
  • Dostawa Towaru, którego opakowanie nie nadaje się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i które zostało otwarte po dostarczeniu.
  • Dostawa Towarów, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu dowolnego towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu, według własnego uznania.

Zwrotowi podlegają wyłącznie Towary w cenie regularnej. Niestety, Towar wystawiony na wyprzedaży nie podlega zwrotowi. Wyłączenie to może nie mieć zastosowania w Twoim przypadku, jeśli nie jest to dozwolone przez obowiązujące prawo.

zwracanie towaru

Ponoszą Państwo odpowiedzialność za koszty i ryzyko zwrotu Towaru do nas. Towar należy wysłać na adres:

  1. Strzelińska 23/3 60-169 Poznań

Nie możemy ponosić odpowiedzialności za uszkodzenie lub zagubienie Towarów w przesyłce zwrotnej. Dlatego zalecamy ubezpieczoną i możliwą do śledzenia usługę pocztową. Nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego otrzymania Towaru lub dowodu otrzymania przesyłki zwrotnej.

Prezenty

Jeśli Towar został oznaczony jako prezent przy zakupie, a następnie wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu, bon upominkowy zostanie do Ciebie wysłany.

Jeżeli Towar nie został oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub osoba obdarowująca prezentem zleciła sobie wysłanie Zamówienia w celu przekazania go później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu.

Kontakt oss

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki zwrotów i zwrotów, skontaktuj się z nami:

  • Według numeru telefonu: +48 508 052 072
Ta kontakt med oss:
office@weldingconsulting.pl
+48 508 052 072

© 2023 Laget med Welding Consultant

Velg valuta
PLN Polske złoty
EUR Euro
Bla til toppen