Polityka zwrotów i zwrotów - Welding Consultant | Konsultacje spawalnicze

Rückgabe- und Erstattungsbedingungen

Dziękujemy za zakupy w Welding Consulting.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany zakupem, zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką dotyczącą zwrotów pieniędzy.

Poniższe warunki mają zastosowanie do wszystkich produktów zakupionych u nas.

Auslegung und Definitionen

Auslegung

Für Wörter, deren erster Buchstabe groß geschrieben wird, gelten die nachstehenden Begriffsbestimmungen. Die nachstehenden Definitionen haben dieselbe Bedeutung, unabhängig davon, ob sie im Singular oder Plural stehen.

Definitionen

Na potrzeby niniejszej Polityki zwrotów i refundacji:

Unternehmen (in diesem Vertrag als "Unternehmen", "wir", "uns" oder "unser" bezeichnet) bedeutet Welding Consulting, ul. Strzelińska 23/3 60-169 Poznan.

Dobra zapoznać się z przedmiotami wystawionymi na sprzedaż w Serwisie.

Zamówienia oznaczają Twoją prośbę o zakup od nas Towarów.

Praca bezieht sich auf die Website.

Strona internetowa odnosi się do Welding Consulting, dostępnego pod adresem https://weldingconsulting.pl/

TOznacza osobę uzyskującą dostęp do Usługi lub korzystającą z niej, firmę lub inny podmiot prawny, w imieniu którego taka osoba uzyskuje dostęp do Usługi lub korzysta z niej, stosownie do przypadku.

Twoje prawa do anulowania zamówienia

Masz prawo anulować swoje Zamówienie w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny.

Termin do anulowania Zamówienia wynosi 30 dni od dnia, w którym otrzymali Państwo Towar lub od dnia, w którym wyznaczona przez Państwa osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem objęła dostarczony produkt w posiadanie.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji w drodze jasnego oświadczenia. Możesz poinformować nas o swojej decyzji poprzez:

  • Według numeru telefonu: +48 508 052 072

Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 14 dni od dnia otrzymania zwracanego Towaru. Będziemy korzystać z takich samych sposobów płatności, jakie użyłeś przy składaniu zamówienia, a Ty nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu.

Warunki zwrotów

Aby Towar kwalifikował się do zwrotu, prosimy upewnić się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni
  • Towar znajduje się w oryginalnym opakowaniu

Zwrotowi nie podlegają następujące Towary:

  • Dostawa Towarów wykonanych zgodnie z Twoją specyfikacją lub wyraźnie spersonalizowanych.
  • Dostawa Towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, ulegają szybkiemu zepsuciu lub których termin przydatności do spożycia upłynął.
  • Dostawa Towaru, którego opakowanie nie nadaje się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i które zostało otwarte po dostarczeniu.
  • Dostawa Towarów, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu dowolnego towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu, według własnego uznania.

Zwrotowi podlegają wyłącznie Towary w cenie regularnej. Niestety, Towar wystawiony na wyprzedaży nie podlega zwrotowi. Wyłączenie to może nie mieć zastosowania w Twoim przypadku, jeśli nie jest to dozwolone przez obowiązujące prawo.

zwracanie towaru

Ponoszą Państwo odpowiedzialność za koszty i ryzyko zwrotu Towaru do nas. Towar należy wysłać na adres:

  1. Strzelińska 23/3 60-169 Poznań

Nie możemy ponosić odpowiedzialności za uszkodzenie lub zagubienie Towarów w przesyłce zwrotnej. Dlatego zalecamy ubezpieczoną i możliwą do śledzenia usługę pocztową. Nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego otrzymania Towaru lub dowodu otrzymania przesyłki zwrotnej.

Prezenty

Jeśli Towar został oznaczony jako prezent przy zakupie, a następnie wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu, bon upominkowy zostanie do Ciebie wysłany.

Jeżeli Towar nie został oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub osoba obdarowująca prezentem zleciła sobie wysłanie Zamówienia w celu przekazania go później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki zwrotów i zwrotów, skontaktuj się z nami:

  • Według numeru telefonu: +48 508 052 072
Kontaktieren Sie uns:
office@weldingconsulting.pl
+48 508 052 072

© 2023 Erstellt mit Welding Consultant

Wählen Sie Ihre Währung
PLN Polnischer Złoty
EUR Euro
Nach oben blättern